İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ
7 - 10 yaş grubu ilkokul öğrencilerinin sosyal, fiziksel ve kişilik gelişimleri için renkli içeriklerle hazırlanmış eğlenceli ve geliştirici kamplar. İlkokul öğrencilerine uygun kampları görmek için resmi tıklayınız.


ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ11 - 14 yaş grubu ortaokul öğrencilerinin sosyal, fiziksel ve kişilik gelişimleri için renkli içeriklerle hazırlanmış eğlenceli ve geliştirici kamplar. Ortaokul öğrencilerine uygun kampları görmek için resmi tıklayınız.


LİSE ÖĞRENCİLERİ14 - 18 yaş grubu lise öğrencilerinin sosyal, fiziksel ve kişilik gelişimleri için renkli içeriklerle hazırlanmış eğlenceli ve geliştirici kamplar. Lise öğrencilerine uygun kampları görmek için resmi tıklayınız.


ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ18 - 24 yaş grubu üniversite öğrencilerinin sosyal, fiziksel ve kişilik gelişimleri için renkli içeriklerle hazırlanmış eğlenceli ve geliştirici kamplar. Üniversite öğrencilerine uygun kampları görmek için resmi tıklayınız.İLETİŞİM

info@friendstravel.com.tr
+90 850 360 20 30
Zeytinler Mahallesi 7612 Sokak No:7
    PK 35430 Urla/İZMİR
A-6536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.