Friends kampları, Türkiye’nin ve dünyanın en güzel bölgelerinde gerçekleşmektedir. Kamp merkezlerinin seçimi uzun araştırmalar ve anketler sonucunda kamp direktörleri tarafından yapılır. Tesislerin doğa ile iç içe ve sağlık merkezlerine yakın olmasına özen gösterilir. Kampların düzenlendiği kamp merkezleri tamamen kampçılara tahsis edilir. Kamp merkezleri, gençlerin başka hiçbir kampta bulamayacağı spor sahaları, atölyeler, kaykay parkları, snowparklar, konser ve parti alanları ile donatılmıştır.


Friends, klasik kamplardan farklı olarak alternatif sporlara ve gençlerin keyif aldığı aktivitelere yer verir. Kamp programlarını kampçıların görüşleri doğrultusunda hazırlar. Kampın başarısında kamp merkezinin kalitesi ve içeriği büyük önem taşımaktadır. Kamplarımızın düzenlendiği tesisler hizmet kalitesi ve doğal yapısı ile kampçılara en üst seviyede hizmet sunmaktadır.


 İZMİR - URLA BE CAMP KAMP MERKEZİ


Friends Kamp Merkezi, Friends Kampları'nın 25 yıllık kamp deneyimi sonrasında kurulmuş Türkiye'nin ilk özel kamp merkezidir. Alaçatı'ya 10 dakika Çeşme'ye ise 15 dakika uzaklıkta olan 6000m2'lik kamp merkezi, havası, doğası, etkinlik alanları ve lokasyonu ile eşsiz bir konumdadır. Tesis, kamp süresince sadece kampçılara ve kamp eğitmenlerine tahsis edilir. Tesis, atmosferi, teknik altyapısı ve zengin içerikleri ile kampçılara ideal bir kamp ortamı sağlar. Yemyeşil bir alana yayılmış tesis, İzmir şehir merkezine 30 dakika, İzmir Hava Limanı'na ise 1 saat mesafededir. Kamp bünyesinde restoran, yüzme havuzu, spor sahaları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, atölyeler, çok amaçlı salon, açık hava sineması, konser alanı ve gece eğlenceleri için disko bulunmaktadır. (Bkz. BE Camp Merkezi)


AVUSTURYA - ZELL AM SEE/KAPRUN KAMP VE KAYAK MERKEZİ 
Avusturya Kamp Merkezi, dünyaca ünlü Alp Dağları'nın eteklerinde yer alan Zell Am See - Kaprun’dadır. Kaprun, dünyanın en ünlü kayak merkezleri arasında yer almaktadır. Avusturya Kampı süresince kampçılar, kendilerine tahsis edilen özel kamp tesisinde konaklar. Alp Dağları, yüzlerce kilometre uzunluktaki pistleri ile kampçılara, gün boyu sınırsız kayma imkanı sunar. Kampçılar, sabah kahvaltılarını ve akşam yemeklerini kamp tesisinde, öğlen yemeklerini ise kayak merkezindeki restorantlarda yerler. Kaprun, sosyal aktiviteleri ile de kampçılara zengin seçenekler sunar. Kampçılar kayak dışında kalan zamanlarda koçları eşleğinde gezilere ve etkinliklere katılır. Tesiste konaklama 2 veya 4 kişilik konforlu odalarda yapılır. (Bkz.Kaprun-Zell Am See Kayak Merkezi)


BURSA - ULUDAĞ KAMP VE KAYAK MERKEZİ
Uludağ Kayak Merkezi, yeni mekanik tesisleri ve sosyal etkinlikleri ile kayak severlerin gözdesi olmuş eğitim ve güvenlik açısıdan ideal bir bölgedir. Kampta konaklama, kayak merkezinde yer alan Oksijen Zone Otel'de yapılır. Kamp için son derece elverişli olan kamp tesisi, kampçılar açısından son derece konforlu ve güvenlidir. Otel, liftlerin bulunduğu noktaya yürüyüş mesafededir. Uludağ Kayak Merkezi, kampçılara gün içinde renkli ve eğlenceli aktiviteler sunar. Kampta küçük yaş grubu kampçılar, 3 kişilik gruplar halinde konaklar. Program direktörleri ve koçlar, kampçılara 24 saat gözetmenlik ve rehberlik yaparlar. (Bkz.Uludağ Kayak Merkezi)
İLETİŞİM

info@friendstravel.com.tr
+90 850 360 20 30
Zeytinler Mahallesi 7612 Sokak No:7
    PK 35430 Urla/İZMİR
A-6536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.