SAĞLIK VE SİGORTA
Friends kamplarına katılan kampçıların seyahat masrafları, T.C. Kültür ve Turzim Bakanlığı'nın "Seyahat Acentesi Zorunlu Sigorta Poliçesi" ile güvence altına alınır. Kamp sırasında yaşanabilecek sağlık sorunlarına karşı gerekli müdahale sistemi oluşturulmuştur. Kamp ekibi temel ilk yardım bilgisine sahiptir. Kamp tesisleri özel ve resmi sağlık kuruluşlarına 15-20 dakika mesafededir. Kamp öncesinde kampçıların sağlık durumları hakkında ailelerden detaylı bilgi alınır ve geçirmiş olduğu hastalıklar veya düzenli kullandığı ilaçlar kampçıların dosyalarına işlenir. Özel sağlık sigortası bulunmayan kampçıların, kamp koşullarına özel hazırlanan “Kamp Özel Sağlık Güvence Poliçesi” yaptırması zorunludur.


YEMEKLER
Kamplardaki yemekler, gençlerin damak tatlarına ve günlük kalori ihtiyaçlarına göre hazırlanmış mönülerden oluşur. Kamp süresince yapılan aktiviteler sırasında kaybedilen kaloriler besin değeri yüksek gıdalar ile geri kazanılır. Günde 3 öğün set mönü sunulan yemekler beş çayı ve barbekü partileri ile renklendirilir.


ULAŞIM
Yurtdışı kamp merkezlerine ulaşım, uçak ile sağlanır. Bu yolculuklarda kampçılara koçlar eşlik eder. Yurtdışı kamplara hareket ve kamplardan dönüş noktası İstanbul'dur. Yurt içi kamplarda ise ebeveynler, çocuklarını kamp merkezine kendileri teslim edip, teslim alırlar. Uçak ile kendi başına seyahat edecek kampçılara ek ücret ile transfer imkanı sağlanır.


KAMP FOTOĞRAFLARI
Kampta, eğitimler ve aktiviteler profesyonel kameramanlar ve fotoğrafçılar tarafından kayıt edilir. Kampta yapılan çekimler özel bir link ile aileler ile paylaşılır.


ÖDÜLLER VE SERTİFİKA
Kampçılara hatıra olarak kamp özel ödülü verilir. Ayrıca kamp esnasında yapılan yarışmalarda başarılı olan kampçılar, sponsorlar tarafından ödüllendirilir.İLETİŞİM

info@friendstravel.com.tr
+90 850 360 20 30
Zeytinler Mahallesi 7612 Sokak No:7
    PK 35430 Urla/İZMİR
A-6536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.