ÇÜNKÜ 1: BURADA EĞLENCE VE ARKADAŞLIK VAR
Friends kampları şehirde öğrenilen tüm ezberleri bozuyor. Kampçıları, burada doğa, macera, adrenalin, eğlence, arkadaşlık, spor, sanat ve hayat boyu anlatılacak çok keyifli anılar bekliyor. Kampçılar, eğlenceli vakit geçirirken koçlarının rehberliğinde farklı şehirlerden ve ülkelerden kendi yaş grubundan arkadaşlarla tanışıyor. Kampta kurulan dostluklar ömür boyu devam ediyor.


ÇÜNKÜ 2: GERÇEK MACERA BURADA YAŞANIR
Friends Kampları, önce gençleri şehir hayatının getirdiği tüm zorunluluklardan ve alışkanlıklardan uzaklaştırıyor. Sonra onlara kendileri için özel olarak hazırlanmış ve planlanmış gerçek hayatla karşı karşıya kalacakları yepyeni maceralar yaşatıyor. Kampta yaşanan heyecan dolu her tecrübe kampçıları gerçek hayatta bir adım öne taşıyor.


ÇÜNKÜ 3: BURADA KENDİNİ KEŞFEDERSİN
Friends Kampları süresince kampçılar; liderliği, bir organizasyonun içinde başkaları ile ortak çalışabilmeyi, iş bölümünü öğreniyor. Sosyal davranışlarında sağlıklı hareket edebilme, insanlarla doğru ilişkiler geliştirme, bireysel ve yaşamsal sorumlulukları edinme gibi özelliklerinin farkına varıyor. Şehre daha özgüvenli, kendi kararlarını almayı öğrenmiş, ayaklarının üzerinde durabilmeyi başaran ve bir sonraki kamp için heyecan duyan bireyler olarak geri dönüyor.


ÇÜNKÜ 4: BURADA GENÇ, DİNAMİK VE TECRÜBELİ EKİP VAR
Geleceğimiz olan gençlerin, özgüvenlerini geliştiren, onlara kendi ayakları üzerinde durabilmeleri için rehberlik eden genç, dinamik, tecrübeli ve işine tutku ile bağlı bir ekibiz. Friends Kampları kültürüne uygun olarak ekip arkadaşlarımızı eski kampçılarımız arasından seçiyor ve onları koç olarak eğitiyoruz.


ÇÜNKÜ 5: KAMPIN TEMASINA UYGUN DOĞA İLE UYUMLU VE EĞLENCELİ TESİSLERİMİZ VAR
Kamp merkezlerimizi, gençlerin beklentileri doğrultusunda Türkiye‘nin ve dünyanın en temiz ve doğal yapısını koruyan bölgelerinden seçiyor, tesislerimizi gençlerin keyif alacağı ve rahat edeceği şekilde dizayn ediyoruz. Bu sayede kampçılarımızın, kamp içerisinde özgürce ve güvenle hareket etmelerine olanak tanıyoruz.


ÇÜNKÜ 6: ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK VE SAĞLIK
Kamplarda yapılan aktivitelerde güvenliği en üst seviyede tutuyoruz. Teknik eğitimleri, konusunda uzman profesyonel eğitmenlerden alıyoruz. Kamp merkezlerimizi modern ve tam donanımlı sağlık kuruluşlarına yakın noktalardan seçiyor, kamp öncesinde gerekli tüm hazırlıkları yapıyoruz. Tesislerimizde her zaman güvenlik personeli bulunduruyoruz.


ÇÜNKÜ 7: ÖRNEK VE LİDER KOÇLARLA ÇALIŞIYORUZ
Koçlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen üniversitelerinde okuyan, liderlik yönü kuvvetli, gençlerle rahat iletişim kurabilen eski kampçılardan oluşuyor. Koçlarımızı her yıl kamplar öncesinde gerçekleşen oryantasyon programı ile kamplara hazırlıyoruz. Kamplarımıza branşında başarılı sporcuları, sanatçıları, bilim ve iş insanlarını konuk ediyor, deneyimlerinden faydalanıyoruz.


ÇÜNKÜ 8: GENÇLERİN BEKLENTİLERİNE UYGUN KAMP PROGRAMLARI HAZIRLIYORUZGençlerin alışkanlıklarını, hobilerini ve beklentilerini yakından takip ediyor kamp programlarımızı bu doğrultuda hazırlıyoruz. Kamplarda alternatif sporlardan partilere kadar pek çok renkli aktiviteye yer veriyor ve kampçılarımızın unutulmaz hatıralar ile evlerine dönmeleri için çalışıyoruz.


ÇÜNKÜ 9: BURADA FARKLI ÜLKELERDEN VE MİLLETLERDEN KAMPÇILAR VARKamplara katılan gençleri sadece Türkiye ile sınırlı tutmuyor, dünyanın farklı ülkelerinden kampçıları misafir ediyoruz. Böylece dünya gençlerinin birbirleri ile kaynaşmalarını ve yeni dostluklar kurmalarını sağlıyoruz.


ÇÜNKÜ 10: GENÇLERİN TERCİH ETTİĞİ DÜNYA MARKALARI İLE SPONSORLUK ANLAŞMALARI YAPIYORUZGençlerin sevdiği markalar ile sponsorluk anlaşmaları yapıyor, bu markaların ürünlerini kampçılara hediye ediyoruz. Gençlerle yakın olmak ve onların isteklerini daha iyi anlamak için okul festivallerine katılıyor ve etkinlikler düzenliyoruz.


ÇÜNKÜ 11: KAMPLARIMIZDA PROFESYONEL FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMLERİ İLE ANILARI KAYIT EDİYORUZKampçılarımızın en güzel anları, profesyonel çekim ekibi tarafından görüntüleniyor ve edit işlemleri sonrası internet üzerinden paylaşılıyor. Aileler kamplarda yaşananları günlük olarak blog ve sosyal medyadan takip edebiliyor.


ÇÜNKÜ 12: ÇOCUKLARINIZA VERDİĞİNİZ DEĞERİ BİLİYOR VE AİLERLERLE İLETİŞİME ÖNEM VERİYORUZÇocukların anne babaların en değerli varlıkları olduğunu biliyor, kampçı adayları ve aileleri ile güçlü ve sağlıklı iletişim kurabilmek için teknolojinin getirdiği tüm imkanları kullanıyoruz. Çağımızın en güçlü iletişim mecrası olan internet ve sosyal ağlarda etkin şekilde yer alıyor, gençleri ve aileleri düzenli olarak bilgilendiriyoruz.


ÇÜNKÜ 13: FARKLI YAŞ GRUPLARINA GÖRE DİZAYN EDİLMİŞ KAMP PROGRAMLARI HAZIRLIYORUZKamp programlarımızı, gençlerin yaş gruplarına göre farklı içerikler ile hazırlıyoruz. Böylece her yaş grubundaki gencin beklentilerine cevap veren, zevk alarak katılacakları keyifli bir kamp atmosferi yaratıyoruz.İLETİŞİM

info@friendstravel.com.tr
+90 850 360 20 30
Zeytinler Mahallesi 7612 Sokak No:7
    PK 35430 Urla/İZMİR
A-6536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.