Değerli veli ve sevgili kampçı adayı, Friends olarak katılımcılarımıza en uygun kayıt olanaklarını sunmaya özen gösteriyoruz. Fırsatlar sayfamızda kamplarımıza en uygun şartlada kayıt yaptırabileceğiniz dönemler, indirim olanakları, ödeme şartları ve üyelerimize yönelik avantajlar hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.  


SİTEYE ÜYE OLMA VE AVANTAJLARFriends Kamplarına kayıt yaptırmak ve ödeme işlemlerinizi online gerçekleştirebilmeniz için "Ad, Soyad ve E-posta Adresi" bilgileriniz ile siteye üyelik yapmanız gerekmektedir. (Siteye ebeveynler ve 18 yaş üstü reşit kampçı adayları üye olabilir.)


Siteye üyelik işleminizi, bilgisayarlarda sitenin sağ üst bölümünde yer alan kayıt butonundan veya rezervasyon aşamasında iletişim bilgileri bölümünden yapılabilirsiniz. Mobil cihazlarda ise kayıt menüsünden üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Sitemize kayıt olduktan sonra tercih ettiğiniz kampa rezervasyon yapabilir, ödemelerinizi hızlıca online olarak gerçekleştirebilir, ödül puan kazanabilir, avantajlı erken rezervasyon ve kampanya dönemlerinden öncelikli olarak faydalanabilir ve katılmış olduğunuz kamplarla ilgili bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


ÖDÜL PUAN SİSTEMİKamp sistemimizde aidiyet programı çerçevesinde kayıt olduğunuz kamplardan ödül puan kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz ödül puanları bir sonraki kamp ödemenizde kullanabilirsiniz. Hukuken ödül puanların aynı yıl içinde kullanılması gerekmektedir. Her yıl 31 Aralık'a kadar kullanılmayan ödül puanlar otomatik olarak sıfırlanmaktadır.


ERKEN REZERVASYON VE AVANTAJLI KAYIT

Kamp kayıtlarımız, her yıl Eylül ayında başlamaktadır. Üyelerimize yönelik Avantajlı Erken Kayıt Dönemi Eylül - Ekim - Kasım - Aralık aylarını kapsamaktadır. Eski velilerimiz ve üyelerimiz 31 Aralık tarihine kadar ödül puanlarını kullanarak fiyat artışlarından etkilenmeden yaz dönemi kamplarının kayıtlarını yapabilirler. Eylül ayında açıklanan kamp ücretleri, ekonomik gelişmeler doğrultusunda Ocak ve Nisan aylarında güncellenmektedir. Butik çalışma anlayışı nedeni ile kamp kontenjanlarımız sınırlıdır. Tercih ettiğiniz kamp programında ve dönemde yer bulabilmek ve avantajlı koşullarla kayıt olmak için kamp kayıtlarınızı erken rezervasyon döneminde yapmanızı öneririz.


KREDİ KARTI VEYA HAVALE/EFT İLE PEŞİN ÖDEMELER
Sitemizde görmüş olduğunuz ücretler havale/EFT ile yapılacak peşin ödemelerde geçerlidir. Kredi kartı ile tek çekim ve taksitli ödemelerde rezervasyon yaparken ödeme yöntemi aşamasında taksit seçenekleri kısmında göreceğiniz bankaların belirlediği komisyonlu tutarlar geçerli olacaktır. 


TAKSİTLİ ÖDEME
Kamp ödemelerinde vade farkı eklenerek tüm banka kartlarına tek çekim ve taksitli ödeme imkanı sunulmaktadır. Kredi kartı ile ödemelerde sistem, rezervasyon aşamasında kartınızın türü ve bankanıza göre vade farkı eklenmiş tek çekim ve taksitli ödeme seçeneklerini göstermektedir. Arzu ettiğiniz ödeme şeklini seçip kamp ödemenizi tek çekim veya taksitli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Taksit imkanı sadece kredi kartı ile ödemelerde geçerlidir. Havale/EFT ile ödemelerde taksit yapılmamaktadır.


İNDİRİMLER
Erken Rezervasyon İndirimleri: Daha önce kamplarımıza katılmış kampçılarımız, Eylül - Ekim - Kasım - Aralık aylarında yaptıkları yeni sezon kayıtlarında bir önceki sezon kazanmış oldukları kamp puanlarını kullanabilirler.


Stajyer Koç İndirimi: Friends Liderlik Kampı'nı başarı ile tamamlamış Lise 2.sınıf öğrencileri (16 yaş) arasından kamplara stajyer koç olarak davet alan kampçılar, stajyer koç olarak davet edildikleri kampa %50 indirim avantajı ile kayıt olabilirler.


WHATSAPP PLATFORMU KAMPANYALARI
Friends velileri ve kampçılarına özel WhatsApp platformuna kayıtlı üyelerimiz, dönemsel olarak yapılan kampanyalardan ve özel fırsatlardan haberdar olup belirli günlere özel avantajlarından ve hediyelerden faydalanabilirler. WhatsApp iletişim listesine eklenmek isteyen ebeveynler +90 850 360 20 30 nolu hattan çağrı merkezimize bilgilerini bırakabilirler.


Önemli Not: WhatsApp uygulamasında kamp direktörü tarafından kişiye özel mesaj atılmaktadır. Grup veya liste tarzı bir uygulama yoktur.  Bu platformda üyeler arası yazışma yapılmamaktadır. 


SOSYAL MEDYA YARIŞMALARI
Instagram, Facebook ve Youtube sosyal medya hesaplarımızı takip eden veliler ve kampçılar, belirli dönemlerde sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmalara katılarak kendilerine özel hediyeler ve avantajlar kazanabilirler. Sosyal medya hesaplarımızı aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.


Instagram: https://www.instagram.com/friendscamps/


Youtube: https://www.youtube.com/user/FriendscampsİLETİŞİM

info@friendstravel.com.tr
+90 850 360 20 30
Zeytinler Mahallesi 7612 Sokak No:7
    PK 35430 Urla/İZMİR
A-6536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.